USM-AI Duyurusu
mrqubitt 19 Mart 2021 14:33

 Tüm kullanıcıların dikkatine!    

USM’in insanoğlunu galaksilere yayma misyonunda bir sonraki önemli adım olan paralel evrenlere geçiş konusundaki deneyleri kamu oyundan gizli şekilde başladı. Sen de bu deneylerin bir parçası olarak paralel bir evrene gönderildin. Bu yolculuk anında hayatta kalma ihtimalin 7’de 1 idi. Hayatta kaldığımıza göre, deneyin 2. adımı olarak görevimiz USM’e sinyal göndermeyi başarmak. Eğer iletişim kurmayı başarırsak buraya gelirken nasıl hayatta kaldığımızı öğrenip, aynı şekilde geri getirmek için bir yol bulabilirler. İletişim kurmak bu yüzden ana görevimiz.    

Çok uzun zaman önce buraya başka insanların gönderildiğini ve büyük ihtimalle yok olduklarını veya başka yerlere gittiklerini de biliyoruz. USM bazı sebeplerden dolayı onlarla iletişim kuramadığı için burada kapana kısıldılar. Onlara ne olduğunu öğrenerek belki misyonumuzda ilerlemek için ipuçları bulabiliriz. Onlarla ilgili bilgiler almak için yeni duyuruları ve içinde olacak görevleri beklemelisiniz.    

Ayrıca USM bizi göndermeden önce deneylerinin biteceği zaman ile ilgili bir bilgi vermedi. Yani buraya gelmek üzere olan yeni insanlar olabilir.

Kullanıcılar! Bu gönderildiğiniz dünyada biz sahip olduğumuz tek şeyiz. Birleşin ve yeni gelenlere yardım edin. Birbirinizi tanıyın, aranızda kendi yaşamınızı kurun. Geminin kaynakları sınırlı, aranızda üretim ve ticaret yapın.

Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.