MAJESTİK NETWORK & Duyuru!
majestiknetwork 06 Mart 2021 18:09

Majestik Network Hikayeli Hayatta Kalma Sunucusu açıldı!

Ancak ne hikayesini ne de sunucuyu daha önce görmediniz ve oynamadınız.

Aşağıdaki başlıklardan istediğinizi okuyup öğrenebilirsiniz ^^


Yeni oyuncular için dost canlısı bir ortam oluşturmak ve sunucu kültürüne alıştırmak için dostlarımızla toplandık, yetkililer olarak da size yardım etmeyi (hatta kendi oyunumuza dahil etmeyi) istiyoruz <3


PvP oyuncuları için karmaşık haberlerim var; Sunucuda pvp kapalı. Daha sonra arena yapılacak ancak arena haricinde ev yağmalamak, eşya çalmak, oyun bozanlık yapmak, başkalarının oyun zevkine zarar vermek asla kabul etmediğimiz şeyler.


Minecraft’tan sıkılmışlar ve yalnız kurtlar için kendi yazdığımız hikaye ile size farklı görevler, farklı maceralar sunmak istiyoruz. Anlayacağınız sürekli şekilde sunucuyu hayatta tutmak için uydurma olmayan, bir amaca hizmet eden yapılar ve etkinlikler düzenlemek istiyoruz. Ve bunların da sunucudaki hayatta kalma oyunumuzun bir parçası olmasını istiyoruz.


Eski Majestik Network oyuncuları için sunucunun hedef ve gidişat olarak tamamen değiştiğini ancak performans ve akışkanlık olarak aynı kaldığını söyleyebilirim.


Ve son olarak hepiniz için bu oyunun zevk verici ve rahatlatıcı bir yanı olmasını istiyoruz. Bu herkese göre olmamakla birlikte çoğunluğun sevdiği şey de değil bunu biliyoruz. Sadece en sevdiğiniz dostlarınızı yanınıza çağırın ve beraber tasarımlarımıza katılın! Eğer “Dostum yok!” diyorsanız burada birkaç tane edinmenin tam vakti.


Biraz da sunucudan bahsedelim;


Hayatta kalma oyunu olarak zorlayıcı bir dünya ve market sistemi kurduk, yani eşya edinmek kolay değil. Para kazanmak da kolay değil. Ancak öldüğünüzde geri almak da zor değil. Öldüğünüzde eşyalarınız oluşan bir sandıkta depolanır ve uzun bir süre orada kilitli kalır. Yok olmadan sadece kısa bir süre önce kilidi açılır ki eğer siz eşyalarınıza erişemeyecek haldeyseniz veya erişmeye üşenirseniz, başka geçen bir oyuncu yok olmadan önce eşyaları alabilsin.


Hikayemiz ise çok uzak gelecekte, Dünyamızın ömründen sonrada geçiyor. Ancak bu rol yapma veya şehirde hayat yaşama sunucusu değil, gezegeni kolonileştirmeye, hayatta kalıp gezegene yayılmaya gönderilmiş bir grup görevliyiz hepimiz. Hikaye bundan çok daha ayrıntılı, uzun ve ucu açık, geçmişten oynadığımız ana kadar getirip, buradan sonrasında beraber kendi hikayemizi yazacağız! Farklı görevlerle ve etkinliklerle şahsen bu hikayede size yön göstereceğim. Olayın içine tamamen dahil olduğunuzda siz de diğerlerine yön gösterebileceksiniz.


Sunucu kuralları kelimelerle belirli ve sınırlı değil. Tek isteğimiz keyfimize bakmak ve bunun bozulmasına müsaade etmemek. Bu hedefte agresiflik, küfür, oyunbozanlık, yağmalama, eşya çalma, kandırma, yalan söyleme, ırkçılık, hile ve keyif kaçırıcı her türlü davranışı hoş görmüyoruz.


Yukarıda saydığım şeyler bu sunucuda olmasını istediklerimiz. Öncelikle güzel çalışan ve oynama zevkinizi destekleyebilecek bir sunucu kurduk, gerisini beraber zamanla dolduracağız! Oyun içi ekonomi dengesinden tutun da etkinliklerimize ve hikayemize kadar beraber zamanla oluşacak.


Etiketler: duyuru
Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.